Kontakt

Tomasz Błeszyński

bleszynskitomasz

Certyfikowany doradca rynku nieruchomości, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości, profesjonalista z ponad 30 letnim doświadczeniem. Coach biznesu, mentor, wieloletni bloger, think – tank, audytor energetyczny. Prezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej, członek Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości oraz wielu innych krajowych organizacji biznesowych. Wieloletni wykładowca akademicki, prelegent na konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach. Autor analiz, raportów, prognoz i komentarzy oraz licznych publikacji prasowych, uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na temat m.in. polskiego i zagranicznego rynku nieruchomości. Odznaczony m.in. w 2013 r. przez Kapitułę Złotym Medalem Zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości „Pro aequo et bono” za wybitne zasługi na rzecz polskiego rynku nieruchomości.

Co o mnie i moich usługach sądzą inni - link do – REKOMENDACJE.


 

 Kontakt:

www.bleszynskitomasz.pl

www.facebook.com/bleszynskitomasz.blog

www.linkedin.com/in/tomaszbleszynski

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.